Akcja „Granatowo-bordowa krew” w RCKiK

Akcja „Granatowo-bordowa krew” w RCKiK

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Szczecinie regularnie organizuje przedsięwzięcia poboru krwi we współpracy z różnego rodzaju instytucjami. Obecnie kolejny raz trwa akcja „Granatowo-bordowa krew kibiców Pogoni Szczecin”. Jak sama nazwa wskazuje – jest skierowana dla sympatyków tego klubu. Krew można oddawać aż do 30 listopada. Czekają wejściówki na mecze, a dla najhojniejszych karnety na rundę wiosenną.

Akcja Granatowo-bordowa krew w RCKiK

Oddawani krwi niesie za sobą szereg korzyści. Największą z nich jest świadomość bezcennej pomocy drugiej osobie, bo krew ratuje życie i w to chyba nikt nie wątpi. Inną korzyścią może być bilet na mecz Pogoni Szczecin, w związku z akcją Granatowo-bordowa krew. To ma być dodatkowa zachęta do oddawania tego najcenniejszego „surowca” na ziemi. Jest to już kolejna edycja zbiórki. Obecna trwa od 10 września do 30 listopada 2018

„Granatowo–bordowa krew kibiców Pogoni Szczecin” – regulamin akcji

RCKiK w Szczecinie (Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie) zaprasza wszystkie zainteresowane osoby. Podczas rejestracji wystarczy podać hasło Pogoń Szczecin, by po oddaniu krwi otrzymać imienne zaświadczenie uprawniające do odbioru biletu na dowolny domowy mecz Portowców w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019.

Na zaświadczeniu powinna znaleźć się także informacja o ilości oddanej krwi (w razie jej braku będzie uznana ilość minimalna – 450 ml). Jest to o tyle istotne, że po 3 osoby (trzech panów i trzy panie) które oddadzą najwięcej krwi otrzymają nagrody w postaci karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019 oraz komplet upominków od RCKiK. Wszelkie szczegółowe informacje odnośnie udziału w konkursie i zaświadczeniach o ilości oddanej krwi są dostępne w regulaminie (link wyżej). Warto się z nim zapoznać – to zaledwie 3 strony A4 dużą czcionką.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie

RCKiK w Szczecinie mieści się przy Wojska Polskiego 80/82. Telefon rejestracji – 91 422 34 35

Czynne:

  • Poniedziałek – piątek 7:15 – 13:15
  • Wyznaczone piątki 7:15 – 16:00 (sprawdź)
  • Wyznaczone soboty 7:15 – 12:00 (sprawdź)

Strona www: krwiodawstwo.szczecin.pl

 

Źródło i foto: pogonszczecin.plPodobał się tekst? Znalazłaś/eś co trzeba? Dowiedziałeś się czegoś nowego? Fajne zdjęcia?

Śmiało dajcie lajka, a najlepiej polubcie mojego bloga w social media. Tutaj macie linki:

 zeSzczecina.pl na Facebooku zeSzczecina.pl na Twitterze  zeSzczecina.pl na Instagramie 

Dzięki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *