„Deptak za Pół Ceny” w styczniowy weekend!

„Deptak za Pół Ceny” w styczniowy weekend!

Sposobów na przyciągnięcie klientów jest wiele. Radio, telewizja, fejsbuki, a czasem wystarczy dobra lokalna inicjatywa. Tak może wyglądać akcja „Deptak za Pół Ceny”, która zadebiutuje w połowie stycznia. Ciekaw jestem czy spodoba się mieszkańcom Szczecina, jak się przyjmie oraz czy będą jej kontynuacje.

Deptak za Pół Ceny

W drugi weekend stycznia (12-14) odbędzie się fajna promocja pod hasłem „Deptak za Pół Ceny”. Udział w promocji bierze aż 15 lokali. Każdy z nich swoje wybrane pozycje udostępni -50%. Hmm.. taki soczysty burger za 8 czy 10 złoty lub dobra pizza w podobnej cenie? To mi się uśmiecha. Ja się chętnie wybiorę. Akcję znalazłem na Facebooku – Deptak za Pół Ceny. Organizują ją wspólnie lokale prowadzące działalność w tamtym rejonie. I to jest dobra sprawa – działać razem, a nie walczyć do upadłego.

Wśród lokali biorących udział w akcji znalazły się:

Myślę, że jak każdemu słusznie kojarzy się to z akcją Restaurant Week. Tam jednak mieliśmy lokale rozrzucone w całym mieście i płaciliśmy jedną ustaloną z góry kwote. Przy Deptak za Pół Ceny zapowiadają się posiłki i popitki w bardzo atrakcyjnych cenach, które uwielbiamy kosztować standardowo wybierając się w tamten rejon. Takie „promołszyn” powinno skutecznie wypełnić większość lokali pomimo, że w weekendy i tak bywa ciężko o miejsce wieczorami. Teraz pewnie będzie problem przez cały dzień.

To co, śniadanie, obiad, deser, kolacja i wieczorne biesiadowanie na deptaku przez 3 dni? Brak tylko tam tanich noclegów, ale może rzucone  hasło coś zmieni na następny taki weekend?

Więcej informacji na Facebooku – Deptak za Pół Ceny.

 

Kilka zdjęć które otrzymałem od organizatorów. 

 

Foto: https://www.facebook.com/deptakzapolceny/?ref=br_rsDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *