Gra o Tron – finał 7 sezonu na dużym ekranie?

Gra o Tron – finał 7 sezonu na dużym ekranie?

Sieć kin Helios robi nie lada gratkę dla miłośników wydarzeń z Westeros. Kto lubi serial Gra o Tron i ma ochotę obejrzeć finał 7 sezonu na dużym ekranie? Wystarczy zarejestrować się na stronie kina, a później… odstać swoje w kolejce?

O wielkiej popularności tytułu nie trzeba nikomu mówić. Akcja serialu nieubłaganie zbliża się do końca i ostatnie dwa sezony (7 i 8) mają mieć mniej odcinków niż poprzednie. Obecnie trwająca 7 „kampania” ma mieć wyłącznie 7 epizodów, z czego dwa ostatnie wydłużone czasowo. Ostatni odcinek 7 sezonu ma liczyć aż 81 minut, więc wyprawa na niego do kina ma sens. 

Finał 7 sezonu na dużym ekranie?

Skoro historia zbliża się ku końcowi, oczekiwania fanów na fajerwerki kończące sezon wydają się być uzasadnione. Dlaczego by więc nie obejrzeć ich na wielkim ekranie. Sieć kin Helios udostępni specjalny seans w kilkudziesięciu swoich kinach – w tym także Szczecińskich.

Możliwość rejestracji trwa od 11 do 28 sierpnia – tylko teoretycznie, bo w przypadku dużego zainteresowania, może zostać zakończona wcześniej. Wejściówki na seans będą bezpłatne, ale w ograniczonej ilości. Decydować będzie nie kolejność rejestracji na stronie kina, ale właśnie kolejność odbioru wejściówek (rejestracja nie gwarantuje ich otrzymania). Wejściówki będzie można odbierać od soboty 26 sierpnia od godziny 10. Jakie wtedy będą kolejki? Nie mam pojęcia, ale chętnie się tam o poranku wybiorę…

Zgłoszenia po wejściówki dostępne są TUTAJ.

Każda osoba może zapisać  się tylko raz, a sama rejestracja upoważnia do odbioru 2 biletów. Akcja dotyczy obydwu szczecińskich kin sieci Helios. Uczestnicy akcji nie będą mieli też możliwości wyboru miejsc na sali.

Osoby zainteresowane zachęcam do dokładnego przeczytania regulaminu, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i nie narazić się na niepotrzebne rozczarowanie.

Foto: flickr.com Global PanoramaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *