Nowe wiaty wypoczynkowe przy Jeziorze Głębokie

Nowe wiaty wypoczynkowe przy Jeziorze Głębokie

Jednym z moich ulubionych miejsc w Szczecinie jest Jezioro Głębokie. Lubię tam spacerować, pobiegać, wybrać się rowerem czy posiedzieć przy ognisku. Niestety nie byłem tam w ostatnich tygodniach, a w tym czasie pojawiły się tam nowe obiekty. Nowe wiaty wypoczynkowe przy Jeziorze Głębokie powstały w liczbie 5.

Jedna jest po stronie wschodniej jeziora, kilkaset metrów od wejścia na szlak od strony osiedla. Kolejny powstała na polanie na końcu jeziora, a 3 pozostałe znajdują się po zachodniej stronie wody. Pierwsza tuż przy ścieżce, mniej więcej na przeciwko polany ogniskowej. Druga na polanie z dziką plażą, a ostatnia przy końcu ścieżki: między nią, a ulicą. Na jej wysokości po drugiej stronie ulicy znajduje się parking z miejscami na ogniska. (ostatniej wiaty brak na zdjęciach poniżej). Obok wiat postawiono też tablice informacyjne.

Szkoda tylko, że wszystko zostało ukończone dopiero w połowie sezonu wakacyjnego. Tak naprawdę to powinno być dostępne gdzieś od maja/czerwca najpóźniej. Z drugiej strony lepiej późno niż wcale. Mam też nadzieję, że w dalszej kolejności zostaną naprawione inne wiaty na polanie ogniskowej, gdyż ich stan do najlepszych nie należy. 

Nowe wiaty wypoczynkowe przy Jeziorze Głębokie

Kilka zdjęć wykonanych późniejszą porą, stąd słabsza jakość.

 1 thought on “Nowe wiaty wypoczynkowe przy Jeziorze Głębokie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *