Pyromagic 2018 – fajerwerki po raz 11 [video]

Pyromagic 2018  – fajerwerki po raz 11 [video]

Gdynia ma Open’er, Radom ma Air Show, Poznań ma Motor Show, a my w Szczecinie mamy coroczne Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne – Pyromagic. W tegorocznym Pyromagic 2018 wzięły udział ekipy z Filipin, Anglii i Rumunii. Trzy spaniałe pokazy (+ czwarty od jednego z organizatorów) przyciągnęły tysiące widzów. Podobno w kulminacyjnym momencie z okolicach Wałów Chrobrego znajdowało się między 150 a 200 tysięcy osób. No to jest coś!

Pyromagic 2018

Dzięki Pyromagic 2018 Szczecin może pochwalić się najoryginalniejszą imprezą w kraju. No bo gdzie jeszcze w środku wakacji są pokazy fajerwerków przygotowanych przez firmy z całego świata. Tylko w Szczecinie. W tym roku będzie to już 11 edycja tego konkursu. Wow, ale ten czas leci. Przyznam, że nie pamiętam dobrze pierwszej edycji – tak dawno to było. Mniejsza o to. Ważne, że konkurs rok rocznie pojawia się w naszym mieście i wszystkie ogólnopolskie media mówią o nim. Szkoda, że to tylko dwa wieczory…

Pyromagic 2018 [VIDEO]

Video z piątkowego pokazu od Platinum Fireworks (Filipiny)

 

Pyromagic 2018 [FOTO]

Piątek – przygotowania

 

Pokaz z piątku od Platinum Fireworks (Filipiny)Podobał się tekst? Znalazłaś/eś co trzeba? Dowiedziałeś się czegoś nowego? Fajne zdjęcia?

Śmiało dajcie lajka, a najlepiej polubcie mojego bloga w social media. Tutaj macie linki:

 zeSzczecina.pl na Facebooku zeSzczecina.pl na Twitterze  zeSzczecina.pl na Instagramie 

Dzięki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *