Pyromagic 2018. Fajerwerki w Szczecinie po raz 11 [program]

Pyromagic 2018. Fajerwerki w Szczecinie po raz 11 [program]

Pyromagic 2018 już 10 i 11 sierpnia. To będzie już 11 edycja konkursu fajerwerków w naszym mieście. Ale ten czas leci. A że każdy lubi pokazy sztucznych ogni, to cała Polska może z zazdrością patrzeć na Szczecin. Pyromagic to jedna z moich ulubionych wakacyjnych imprez w mieście.

Pyromagic 2018

Dzięki Pyromagic 2018 Szczecin może pochwalić się najoryginalniejszą imprezą w kraju. No bo gdzie jeszcze w środku wakacji są pokazy fajerwerków przygotowanych przez firmy z całego świata. Tylko w Szczecinie. W tym roku będzie to już 11 edycja tego konkursu. Wow, ale ten czas leci. Przyznam, że nie pamiętam dobrze pierwszej edycji – tak dawno to było. Mniejsza o to. Ważne, że konkurs rok rocznie pojawia się w naszym mieście i wszystkie ogólnopolskie media mówią o nim. Szkoda, że to tylko dwa wieczory…

Jako że fajerwerki najlepiej ogląda się po zmroku, organizatorzy przy okazji Pyromagic 2018 jak zwykle przygotowali szereg dodatkowych atrakcji. Będzie Szczecin Music Live, Firefighter Challenge, no i cudowne WaterShow – kolejna niepowtarzalna impreza. Polsko możesz nam zazdrościć.


WaterShow 2018

Za każdy razem z wielkim zachwytem oglądam akrobatyczne skoki do wody z kilkunastu metrów. Platforma jak w poprzednich latach będzie zbudowana na Trasie Zamkowej. High Diving znane jest na całym świecie dzięki zawodom organizowanym przez znany napój energetyczny. W Szczecinie nie jest to impreza z tego cyklu, a i tak startowali tam czołowi zawodnicy świata w tej dyscyplinie. Niestety w tym roku będzie przerwa od tej dyscypliny na WaterShow w Szczecinie. Organizatorzy mają jednak zapowiedzieć powrót skoków na kolejny rok.

Na WaterShow 2018 zobaczymy popisy na skuterach wodnych – Jetski. Flyboarding, czyli efektowne salta i obroty na desce kilka metrów nad taflą wody oraz Blob Jumping – skoki z ogromnej poduszki powietrznej na wodzie. 

 


Firefighter Challenge 

W piątek i sobotę do rywalizować ze sobą staną strażacy na Firefighter Challenge. Startować będą indywidualnie i w sztafetach. Z związku z wizytą strażaków w Szwecji, można spodziewać się sporych owacji dla przedstawicieli tego zawodu. A tak było w zeszłym roku.

 


Szczecin Music Live

Nie tylko będzie na co popatrzeć, ale także i czego posłuchać. Głuche imprezy nie należą do przyjemnych, dlatego oprawą muzyczną zajmą się DJe w ramach Szczecin Music Live. Wystąpią DJ Krzaku aka Selecta Arbusto, Adam Strug, DJ Urban Turban, czy [dunkelbunt]. Spokojnie, mi też te osoby/zespoły niewiele mówią, ale czy zawsze musimy słuchać tego co znamy…

 

 


Pyromagic 2018 – pełen harmonogram imprezy

źródło: fajerwerki.szczecin.eu

foto źródło: watershowszczecin.plPodobał się tekst? Znalazłaś/eś co trzeba? Dowiedziałeś się czegoś nowego? Fajne zdjęcia?

Śmiało dajcie lajka, a najlepiej polubcie mojego bloga w social media. Tutaj macie linki:

 zeSzczecina.pl na Facebooku zeSzczecina.pl na Twitterze  zeSzczecina.pl na Instagramie 

Dzięki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *