Restaurant Week 2018: 17-31 października [lista lokali]

Restaurant Week 2018: 17-31 października [lista lokali]

Zbliża się Restaurant Week 2018. To restauracyjny festiwal, w którym w okazyjnej cenie możemy wybrać się do jednej z kilkdziesięciu restauracji w poszczególnych miastach, by zjeść wyśmienity trzydaniowy zestaw przygotowany specjalnie na tę okazję. Kucharze w każdej restauracji zaserwują nam jedno z dwóch menu do wyboru. W akcji bierze udział również Szczecin.

Restaurant Week 2018 – co i za ile

W tegorocznej akcji udziął biorą: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Lublin, Łódź, Szczecin, Białystok, Rzeszów, a także Śląsk, Podhale czy Warmia i Mazury. Lista dostępnych restauracji w poszczególnych lokalizacjach dostępna na stronie organizatora. Tam też należy dokonywać rezerwacji. Uwaga – liczba miejsc na każdy dzień jest ograniczona.

Strona Restaurant Week

Koszt zabawy to jedynie 49 zł/osobę. W tej cenie otrzymujemy dwudaniowy posiłek oraz deser. Czas jaki organizator przeznacza na jedną rezerwację to 90 minut. W każdej restauracji w ramach Restaurant Week 2018 do wyboru mamy jeden z dwóch zestawów potraw. Wyboru Menu A lub Menu B dokonujemy podczas rezerwacji, podobnie jak dnia, godziny czy liczby osób w ile zamierzamy przyjść.

Restaurant Week 2018 – rezerwacje na Szczecin

Restaurant Week 2018 w Szczecinie

W Szczecinie udział biorą 32 lokale. Poniżej ich lista i linki do stron, gdzie możecie sprawdzić jaką kuchnię oferują poszczególne restauracje.

SMACZNEGO 😉Podobał się tekst? Znalazłaś/eś co trzeba? Dowiedziałeś się czegoś nowego? Fajne zdjęcia?

Śmiało dajcie lajka, a najlepiej polubcie mojego bloga w social media. Tutaj macie linki:

 zeSzczecina.pl na Facebooku zeSzczecina.pl na Twitterze  zeSzczecina.pl na Instagramie 

Dzięki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *