TheGusta Szczecin powraca po zmianach

TheGusta Szczecin powraca po zmianach

Głodni kulinarnych wrażeń? Gastronomiczna akcja TheGusta powraca po ponad miesięcznej przerwie. Po 3 edycjach odwiedzania szczecińskich lokali i kosztowania różnorodnych potraw, TheGusta zmienia swoje oblicze dając większy wpływ wyboru miejsca i terminu dla wszystkich uczestników. O co dokładnie chodzi? Jak było wcześniej, a jak będzie teraz? Kto chce zostać „TheGustatorem?

TheGusta wcześniej

TheGusta to gastronomiczna akcja w której za jednorazową opłatę (59 złotych) zwiedzamy i kosztujemy potraw w 3 lokalach biorących udział w danej edycji, we wskazanych przez organizatora terminach. O tym co zostanie nam zaserwowane do jedzenia, dowiemy się dopiero po dotarciu na miejsce. Biorąc udział w TheGusta możemy być pewni, że zjemy taniej niż wybierając się indywidualnie do poszczególnych restauracji.

Do tej pory odbyły się 3 edycje TheGusta Szczecin. Podsumowania pierwszej i drugiej możecie znaleźć u mnie na blogu:

TheGusta w nowej odsłonie

W nowej odsłonie cena nie uległa zmianie – wciąż udział w akcji kosztuje 59 złotych/osobę. Znów spróbujemy potraw w 3 lokalach, leczy tym razem to my wybierzemy które miejsca z poszczególnych par chcemy odwiedzić. Nie musimy się też przejmować terminami – na realizację kulinarnej wycieczki mamy aż 10 dni – przy czym musimy odwiedzić restauracje od poniedziałku do czwartku. Niewiadomą dla uczestników TheGusta wciąż będą potrawy, którymi postarają się zaskoczyć poszczególni restauratorzy (osoby preferujące kuchnię wegańską również mogą wciąć udział w akcji – dla nich będzie osobne danie). To kto jest chętny na rejs po kulinarnej mapie Szczecina?

Obecnie do wyboru mamy 3 lokale, po jednym z każdej pary:

Jeżeli ktoś pierwszy raz wybiera się na TheGusta to każdy lokal powinien go czymś zaskoczyć, kto zaś był na poprzednich edycjach – ma do wyboru 3 debiutujące w akcji restauracje (choć nie wykluczone, że znajdą się chętni by któryś lokal powtórnie odwiedzić).

Kto chce zostać „TheGustatorem?

Zapisów można dokonywać na stronie TheGusta.pl

Razem z żoną odwiedziliśmy wszystkie lokale w ramach 3 poprzednich edycji. Były to okazje by częściej wyjść z domu i zrobić sobie wolne od gotowania. Podczas tych wypadów poznaliśmy ofertę kilku restauracji w których wcześniej nie byliśmy czy nawet nie widzieliśmy o ich istnieniu. Niektóre spodobały się nam na tyle, że postanowiliśmy sobie kiedyś do nich wrócić – bo warto. Przecież okazji typu urodziny, walentynki, rocznica – będzie jeszcze wiele.

Foto źródło: facebook.com/TheGustapl/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *