Watershow 2018 na bulwarach [foto + video]

Watershow 2018 na bulwarach [foto + video]

Watershow to kolejna obok zawodów strażaków i Szczecin Music Live impreza towarzysząca Pyromagic. W tym roku wprawdzie bez efektownych skoków karobatycznych z ponad 20 metrów z platformy ustawionej na Trasie Zamkowej ale i tak było na co popatrzeć. A popatrzeć dokładnie mógł tylko ten, kto stał blisko...

Watershow 2018 na bulwarach

Niestety muszę trochę ponarzekać. Słabo w tym roku wyglądało miejsce rozgrywania Watershow. Nie chodzi o to, że bulwar przy Trasie Zamkowej był jakąś tragiczną lokalizacją, ale niestety uważam że doskwierał tam brak miejsca dla publiczności. Trochę ludzi obok sceny z jednej strony, trochę z drugiej i kilka wyższych osób stojących w drugim czy trzecim rzędzie, plus parunastu obserwatorów z mariny. To by było na tyle. Rozumiem remont Trasy Zamkowej, ale pokazy widział ten kto stanął tuż przy Odrze lub ewentualnie patrzył na rozmieszczone ekrany (co to za przyjemnośc patrzeć na ekran, gdy akrobacje są wykonywane 15 metrów obok…).

Wytrwalcy szukali szczelin w szeregach i luk po osobach opuszczającyh miejscówki. Reszta szybko rezygnowała i szła dalej (co mnie wcale nie dziwiło). Sam mimo dużego wzrostu narzekałem na widoczność. Chociaż udało mi się nakręcić jeden film… Może lepszą miejscówką na WaterShow 2018 byłoby bliżej Mostu Długiego, z dobrą widocznością dla obu brzegów – skoro i tak nie było skoków do wody z Trasy Zamkowej.

Jak co roku można było popatrzeć na pokazy flyboardingu (video niżej), skoki z ogromnej poduszki czy pokazy na skuterach. Zabrakło głównej atrakcji, czyli akrobatycznych skoków z ponad 20 metrów. Niestety remont przeprawy przez Odrę uniemożliwił powstanie tam specjalnej platformy znanej z lat ubiegłych. Ale spokojnie, za rok znów mają powrócić skoki do wody.

Póki co zostawiam z fajnym video z pokazu flyboardu (kręconego z drugiego rzędu) i kilkoma zdjęciami pokazującymi zlokalizowaną tam scenę i platformę oraz gdzie się ustawiali widzowie.

Watershow 2018 na bulwarach [VIDEO]

Video z pokazu Flyboardu

 

Video skok z poduchy (szału nie było…)

 

Watershow 2018 na bulwarach [FOTO]

Piątek – przygotowania

Sobota – kibice i zdjęcia uczestników

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *